Türkiye'nin Muhasebe Rehberi   I  Yayınlanan En Son Mevzuatlar  I   Vergi Takvimi  I    Muhasebe Uygulamaları  I  Beyanname Rehberi  
Ana sayfa Yasal Uyarı Künye Danışma Hattı Güncel Bilgi Arşivi

      Çalışma Hayatı Rehberi

 MuhasebeNet Yasal Uyarı  

  2011 Çalışmaları 

  Mükellef Rehberi 
  Pratik Bilgiler 
  Staj - Stajyer Rehberi
  Maliye Rehberi
  BEŞ DAKİKA ARA !...
  Makale Rehberi

  Kanun-Mevzuat Rehberi  

  Sosyal Güvenlik Rehberi  

 

 
 

-Yasal Uyarı  

     Sayın  Kullanıcı ve Ziyaretçimiz,

    
http://www.muhasebenet.net, www.muhasebenet.com ve www.muhasebenet.org, Türkiye'nin Muhasebe Rehberi, sadece bilgilendirir, kullanıcılarını herhangi bir ücret karşılığı

olmaksızın bilgilendirmeyi amaçlayan elektronik bir mesleki  rehberdir. Ziyaretçiyi en kısa yoldan bilgiye ulaştırmaya  çalışır. Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıdaki  tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız:

   1- muhasebenet.net, sitedeki bilgilerin doğruluk ve güvenilirliğini; kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağını, genel bilgilendirme ve toplu maille bilgilendirmede hatasız olacağını garanti etmez.

   2- Sitedeki ve bilgilendirme amaçlı gönderdiği maillerin İçerik bilgilerinin kullanılmasından ayrıca danışma kurulunun vermiş olduğu cevabi bilgilerden doğan-doğabilecek dolaylı-dolaysız zararlardan sorumlu değildir.

   3- Ziyaretçiler, muhasebenet.net'in sağlamış olduğu bilgilerden sınırsız faydalanabilir, ancak bu site veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır.

   4- Siteye gönderilen yorum ve görüşler ile bunlarla birlikte sunulan isimlerin kullanım hakkı, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nda yer alan tüm malî ve bunlara bağlı haklar dahil olmak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir telif ücretine tâbi olmaksızın daimi ve gayrikabili rücu surette münhasıran www.muhasebenet.net e aittir.

   5- Siteye ziyaretçiler veya üçüncü kişiler tarafından yayınlanması maksadıyla gönderilen yazı, resim, grafik vb. her türlü içerik üzerinde fikri hak sahibi olduğunu iddia eden kişiler, hak sahipliğini kanıtlar şekilde durumu derhal site yetkilerine bildirerek söz konusu içeriğin yayından kaldırılmasını istemek zorundadır. Bu durumda tüm sorumluluk içeriği gönderen kişilerdedir.

    6- muhasebenet.net'e sponsorluk yapan web siteler ile tanıtım ve reklamı yapılan her türlü web site, program, neşriyat, kitap, dergi vs.lerin içeriğinden ve kullanımlarından doğabilecek olumlu-olumsuz, zarar-ziyandan  herhangi bir durumdan muhasebenet.net sorumlu değildir, sorumlu tutulamaz.

    7- Sitedeki bütün görevliler fahri olup bunlara herhangi bir ücret ödenmez. Onlar da ücret talep edemezler.

    8- MuhasebeNet.Net'e ait olan bütün sayfalara link vermek, MuhasebeNet'ten alıntı olduğunu belirtmek koşuluyla sitelere eklemek serbesttir.

       Saygıyla duyurulur.

www.muhasebenet.net

info@muhasebenet.net

 

 
 
 

 
  ▼ Yayınlanan En Son  Mevzuatlar   (Sitenize ekleyebilirsiniz)


Copyrıght  © 2005-2011 www.muhasebenet.net www.muhasebenet.com. Her hakkı saklıdır.